Notice: Undefined offset: 1 in /home2/pol338eb/liconinternational.opole.pl/Controller/wpis/wpis.php on line 42 Kulinarne reality show - co to jest? | Portal z ciekawostkami

leczo przepis

O programach kulinarnych Ostatnio w polskiej telewizji zagościła moda na kulinarne reality show.
Pierwszym tego typu programem były "Kuchenne rewolucje" z Magdą Gessler. Chyba nie ma nikogo kto o tym...O programach kulinarnych Ostatnio w polskiej telewizji zagościła moda na kulinarne reality show. Pierwszym tego typu programem były "Kuchenne rewolucje" z Magdą Gessler.
Chyba nie ma nikogo kto o tym programie nic nie słyszał.
Pierwowzorem jest format "Kitchen Nigghtmares" z Gordonem Ramsayem. Trzeba przyznać, że ten kucharz to prawdziwy celebryta.
Na swoim koncie ma prowadzenie popularnego na całym świecie "Hell`s Kitchen", jest również w jury amerykańskiego "Masterchefa". Trzeba przyznać, że Gordon Ramsay to prawdziwa osobowość telewizyjna, a prócz tego niesamowicie zdolny kucharz, którego restauracje mają wiele prestiżowych gwiazdek Michelin.
Bez wątpienia to wielki kulinarny autorytet, który słynie ze swojego temperamentu. Bez wahania potrafi słownie zmiażdżyć uczestnika (nie szczędząc przekleństw) za nieudane danie. Jednak potrafi też docenić zdolnych kucharzy.

Gordon Ramsay prowadzi również inne programy kulinarne, w których gotuje ze swoją rodziną, lub prezentuje podstawy gotowania.

Bez wątpienia tak wielkiej osobowości nie znajdziemy na naszym rodzimym podwórku.

leczo z papryką Na temat to też niezłe info Podobny temat również leczo z papryką Wpis inspirowany jest również łatwe leczo przepis Znazlazłem także leczo przepis leczo przepis .
Dodane: 03-07-2014 09:14

Tagi: leczo kabanosy leczo przepis

Widok do druku:

leczo przepis